| EUR
0,- Kč - 0 ks zobrazit košík
v kódu v názvu v textu

Robert Suchan, RS-Servis, nářadí, nástrojeRobert Suchan, RS-Servis, nářadí, nástroje

Firma RS-servis a RS profi centrum si Vám dovoluje nabídnout široké spektrum nářadí a nástrojů od světově uznávaných výrobců , kteří patří mezi špičku ve svém oboru.

This demo requires Flash Player.
Elektrické nářadí - Metabo

I dobré jméno je třeba si denně získávat!

Metabo je používáno ve více než 100 zemích světa, často za velmi tvrdých podmínek, které jsou na hranici životnosti každého stroje. A nikde se neukáže rychleji, že není technika jako technika. To dokazuje kompetenci a spolehlivost elektrického nářadí, především při pozornosti na zdánlivě bezvýznamné-na detaily. Detaily, které rozhodují o dodržení termínů nebo bezpečnosti pracovního prostředí. Ne nadarmo stojí Metabo stroje na straně dělníků, kteří pracují na staveništích v nejtvrdších podmínkách, a to každý den a za každého počasí. Důvěra všech těchto lidí, kteří pracují s Metabem, je pro nás tou nejkrásnější poklonou a potvrzením našeho cíle: vyrábět spolehlivé elektrické nářadí od profesionálů pro profesionály-jako značku pro řemeslníky.

 

 

     www.metabo.cz

Uživatel:

Heslo:


registrace
konec prava
RS-PROFI centrum

Kontaktní formulář


Celé jméno:

Telefon:

E-mail:

Text:


Copyright © Robert Suchan, RS-Servis, nářadí, nástroje Všechna práva vyhrazena | Created by AVT design - tvorba www stránek | Výměna odkazů